Genellikle iş yerlerinde üzerine eşya koymaya elverişli, iş takibini kolaylaştırmak için konulmuş cam tezgahtır. Genellikle giyim ve aksesuar mağazalarında kullanılan cam banko müşterilere daha iyi ve göze hoş gelen bir sunum yapabilmek için tercih edilir. cam bankolar genellikle özel sipariş üzerine üretildiği için kurumunuza ya da mağazanıza en uygun cam bankoyu seçmelisiniz. Çünkü genellikle gelen müşteriler öncelikle burada karşılanır ve yaptığınız seçimlere göre karşı tarafta daha iyi bir izlenim bırakma şansınız yükselir. Özel üretim cam bankolar tüm Türkiye’de üretilir ama en fazla sipariş alan il başkent Ankara’dır. Kullanacağınız cam bankonun şıklığı kadar kullanımı da kolay olmalı sizi zorlamamalıdır.

Kullanım Açısından Avantajları

En büyük avantajı özel ölçülerde ya da istenilen şekil ve boyutlarda yapılabiliyor olmasıdır. Tek veya çift bölmeli olmasının yanı sıra oval, kare, dikdörtgen gibi farklı şekillerde zevkiniz ve istediğiniz doğrultusunda üretimi yapılabilir. Kullanışlı ve şık olması, cam ürünlerin temizliğinin kolay olması da sunduğu farklı avantajlardadır. Özellikle cam olması hem üzerinde bulunan ürünlerin hem de alt bölmesinde bulunan ürünlerin sergilenmesinde kolaylık sağlar. Hem küçük hem de kurumsal firmaların mağaza ve ofislerinde sıkça tercih ettiği cam banko portatif oldukları için de az yer kaplar, yerden tasarruf etmenizi sağlarlar. Ayrıca hareket edilebilen bankolar yerini değiştirmek istediğinizde ya da dekorasyon değişikliğinde farklı bir hava katar.

Genellikle iş yerlerinde üzerine eşya koymaya elverişli, iş takibini kolaylaştırmak için konulmuş cam bölmeli tezgahtır. Giyim ve aksesuar mağazalarında kullanılan camlı dolap müşterilere daha iyi ve göze hoş gelen bir sunum yapabilmek için tercih edilir. camlı dolaplar genellikle özel sipariş üzerine üretildiği için kurumunuza ya da mağazanıza en uygun olanını seçmelisiniz. Çünkü genellikle gelen müşteriler öncelikle burada karşılanır ve yaptığınız seçimlere göre karşı tarafta daha iyi bir izlenim bırakma şansınız yükselir. Tüm Türkiye’de üretilir ama en fazla sipariş alan il başkent Ankara’dır. Kullanacağınız bankonun şıklığı kadar kullanımı da kolay olmalı sizi zorlamamalıdır.

Kullanım Açısından Avantajları

En büyük avantajı özel ölçülerde ya da istenilen şekil ve boyutlarda yapılabiliyor olmasıdır. Tek veya çift bölmeli olmasının yanı sıra oval, kare, dikdörtgen gibi farklı şekillerde zevkiniz ve istediğiniz doğrultusunda üretimi yapılabilir. Kullanışlı ve şık olması, cam ürünlerin temizliğinin kolay olması da sunduğu farklı avantajlardadır. Özellikle cam olması hem üzerinde bulunan ürünlerin hem de alt bölmesinde bulunan ürünlerin sergilenmesinde kolaylık sağlar. Hem küçük hem de kurumsal firmaların mağaza ve ofislerinde sıkça tercih ettiği camlı dolaplar portatif oldukları için de az yer kaplar, yerden tasarruf etmenizi sağlarlar. Ayrıca hareket edilebilen bankolar yerini değiştirmek istediğinizde ya da dekorasyon değişikliğinde farklı bir hava katar.

Genellikle ürün hizmet satışı ve sunumu yapan mağaza ve dükkanlarda kullanılan cam stand, ürünlerin daha estetik bir şekilde cam raflar düzeneği ile sunulmasına yardımcı olur. Genellikle özel ölçülerde ve ihtiyaca göre yapılan cam stand standart olarak da imalatçılarda bulunabilir. Kullanım alanları; ürün ve görsel sunumu, fuarlarda ürün hizmet tanıtımı gibi söylenebilir. Bu can standlar yeni yeni düğün vb. organizasyonlarda hediyeleri ve fotoğrafları süslemek ya da doğumlarda bebek hediyelerini sergilemek için kullanılmaya başladı. Üretim olarak şuan cam standlar Türkiye’nin her yerinde üretiliyor olsa da en çok talebi başkent Ankara üreticileri almaktadır ve yine en çok üretim orada yapılmaktadır.

Kullanım Açısından Avantajları

Ürün örneklerinin ya da teşhir ürünlerinin sergilendiği bu cam stand en çok tercih edilen görsel sunum araçlarından birisidir. Hem şık görünümü hem de kullanım kolaylığı ile ürün hizmet satın aldığımız çoğu mağaza ve ofiste bulunurlar. Genellikle özel üretim oldukları için kullanılacak mekana göre tasarlanırlar. Raf sistemi kullanıldığı için yerden tasarruf ederek az yerde daha fazla ürünün sergilenmesinde etkili olurlar. Camın kolay temizlenir olması da tercih sebeplerinden biridir çünkü temizliği çok kısa sürmektedir. Hem küçük hem de büyük kurumsal firmaların birçoğunun sunum için ilk tercih ettiği ürün olan cam standlar, sabit olmadığı için bulunan mekanın farklı alanlarında kullanılabilir, dekorasyon değişikliği yapmanıza yardımcı olur.

Genellikle iş yerlerinde üzerine eşya koymaya elverişli, iş takibini kolaylaştırmak için konulmuş cam bölmeli tezgahtır. Giyim ve aksesuar mağazalarında kullanılan camlı vitrin müşterilere daha iyi ve göze hoş gelen bir sunum yapabilmek için tercih edilir. camlı vitrinler genellikle özel sipariş üzerine üretildiği için kurumunuza ya da mağazanıza en uygun olanını seçmelisiniz. Çünkü genellikle gelen müşteriler öncelikle burada karşılanır ve yaptığınız seçimlere göre karşı tarafta daha iyi bir izlenim bırakma şansınız yükselir. Tüm Türkiye’de üretilir ama en fazla sipariş alan il başkent Ankara’dır. Kullanacağınız bankonun şıklığı kadar kullanımı da kolay olmalı sizi zorlamamalıdır.

Nasıl Monte Edilir

Bu proje ile camınız büyük bir  reklam ve camlı vitrin tanıtım ekranına dönüşebilme imkanı yakalar. Ayrıca camlı vitrin  çevreci bir yapıya sahiptir. Mağaza ya da mekanda keşif yapılarak uygun ekipmanlar ile projelendirilir. Bu iş  için özel olarak üretilmiş ters projeksiyon filmi cam cepheye uygulanır, teknik ölçümlere göre özel projeksiyon cihazı montajı yapılır. Bu özenle hazırlanan reklam ve tanıtım  video içeriğiniz cephenizden yayınlanır. Gündüz loş ışıklı saatlerde dahi görüntü almanızı sağlar. Ayrıca mağazanın içerisine ışık girmeye devam eder. Bu özel film metodu yarı saydam olarak uygulanarak, iç  mekânı karartmadan ekran yayın yapma amacındadır. Camlı vitrin için Ankara hizmeti olarak  anahtar  teslim şeklinde projelendirilmesi önemlidir.  Keşif montaj ve işletme  tekniğiyle yürütülen proje;  montajı  takiben şirketin ya da kurumun gereksinimleri doğrultusunda reklamcılık kriterlerine uygun video içeriklerini de özel olarak hazırlar.

Eczane vitrini reklam ve özendirme içerin ifadeler kullanılmamalıdır. Vitrinde sadece sözleşmesi olan eczanelerin SGK ibaresini bulunmalıdır. Ankara Uzman Eczacı genel sekreteri her eczanenin bu kuralara uyması gerektiğini belirtmektedir. Eczanelerin dış cepheleri, asgari ve azami ebatlarda ve renklerde belirlenen mesafece görülebilir şekilde olmalıdır. Eczane Vitrini Denetimlerin en iyi şekilde yapılmasını gerekmektedir. İç dekorasyonda olduğu kadar dış cephenin de önemli olduğu eczanelerde farklı tasarımlar daha dikkat çekicidir. Zarif iç tasarımı sayesinde estetik bir görüntü sunan eczaneler hem ürün bulma hem de müşterilere için çok önemlidir.

Eczane Vitrini

Eczaneler ilaç temini yapıldığı tek yerler olduğu için çok dikkatle rafların yapılması daha sonra iç tasarımı ve en son dış tasarım yapılmalıdır. İçeri girer girmez insanların içi ferahlamalı ve bir umut olarak gördükleri eczaneleri daha kısa sürede hizmet almak için çok önemlidir. 3D boyutlarda hazırlanan raf çizimleri eksik ya da tamamlanması gereken yerleri müşteriyle görüşüp tamamlanmadır. Eczane Vitrini Beklenti ve isteklere göre her malzemelerin çeşitleri üretilmelidir. Yapılan bütün malzemeleri estetik olup göze hitap etmelidir. Eczaneler her ne kadar da rekabet olmayan bir alan olarak görülse de her zaman daha güzel görünen yere talep daha fazla olmaktadır. İlaçların ya da eczaneden alınacak herhangi bir malzemenin hızlı şekilde tedarik edilmesi devamlılığım sağlamak için çok önemlidir.