Hakkımızda

Afe Dekor, 1999 yılında Alüminyum Camlı Dolap, Camlı Vitrin, Camlı Banko, Camlı Stand, Afiş ve Poster Çerçeveleri, Broşür Sergileme Standları, Fuar ve Sergi Üniteleri imalatı yapmak üzere kurulmuştur.  Standart modeller dışında, özel ölçü ve projelere de el atarak kendini yenilemiştir.
Firmamız 1 Nisan 2005 tarihinde şirketleşerek, hedef politikamız olan kaliteli ve ekonomik ürünleri hizmetinize sunmaya devam etmektedir. Siz müşterilerimize yapabileceğimizin en iyisini sunmak ve maksimum fayda sağlamak, müşterilerimizin yalnız bugün değil, gelecekte de yanımızda görmek en temel amacımızdır.
Hedefimiz en kaliteli ürünü, en kısa zamanda uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktır.

Firmamız 2006 yılı ile ISO 9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemini kullanmaya başlamıştır.

Afe Raf Ltd. Şti. Teşhir üniteleri üretim ve satışı faaliyetlerinde bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç beklentilerini tespit ederek, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmak temel politikamızdır.

Bu faaliyetlerimizi ,ISO 9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemine yasal ve süreç koşullarına uygun olarak yönetmek ve sistemimizi sürekli iyileştirmek,üst yönetimimiz tarafından taahhüt edilmiş ve tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiştir.